ALAPLI HABERLERİ

SOYUNMA ODALARININ CAMLARI VE KAPILARI KIRILDI

12 Ağustos 2015
799 kez görüntülendi

SOYUNMA ODALARININ CAMLARI VE KAPILARI KIRILDI

Alaplı ilçesinde bulunan futbol sahasının soyunma odalarına zarar verildi.

 

Alaplı 690 evlerde bulunan futbol sahasının soyunma odalarının kapısı ve camları kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kırıldığı tespit edildi.

Konuyla ilgi açıklamada bulunan Alaplı Belediye Spor Kulüp Başkanı Serdar Akyol, Soyunma odalarının kapıları ve camlarının kırılması spora yapılmış çirkin bir saldırı olduğunu söyledi.Alaplı Belediye Spor Kulübü olarak gençleri sporu sevdirmek için ellerinden geleni yaptıklarını ancak böyle olayların hem bizi hem de sporcuları üzdüğünü ifade eden Akyol şöyle dedi:

“Alaplı Belediye spor kulübü olarak Türk futboluna yeni yıldızlar yetiştirmek için büyük çaba harcıyoruz. Ancak kendini bilmez kişi yada kişiler gençlerimizin spor yaptığı alanlara zarar veriyorlar. Top sahasında 4 tane soyunma odası bulunmaktadır. Bu soyunma odalarının kapıları ve camları kırılmış. Yazıktır, günahtır devlet malına zarar vermek suçtur. Ben bunu spora yapılmış bir saldırı olarak görüyorum.”

Yorumlar

  1. veysel özmen dedi ki:

    Serdar bey ülke genelinde halk eğitimlerce insan gibi davranma ve adam gibi yaşama kursları açılmalı.bu zarar verme kültürü her dakika daha artıyor

Yorum Yaz