ALAPLI HABERLERİ

SP BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

31 Ocak 2014
618 kez görüntülendi

SP BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

 

Alaplı Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Sarıkaya, Saadet Partisi Alaplı Belediye Başkan adayı Tuğsal Çetin, olduğunu açıkladı.

Sarıkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi adaylarını belirlediklerini söyledi. Bundan sonraki vakitlerini sadece seçim çalışmalarına ayıracaklarını ifade eden Sarıkaya, şunları söyledi:

“30 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi Alaplı Belediyesi, Gümeli Belde Belediyesi ve İl genel meclis üyesi adayımızı belirledik. Alaplı Belediye Başkan adayımız partimizin her kademesinde yıllarca görev yapan Tuğsal Çetin, Gümeli Belde Belediye Başkan adayımız Hasan Oktay ve İl genel meclis üyesi adayımızda Rıdvan Türkoğlu olmuştur. Alaplımıza hayırlı uğurlu olsun önümüzde seçimlere kadar 55 günümüz var. Bu sürede kapı, kapı dolaşarak Alaplı Belediyesini almak için elimizden geleni yapacağız. Alaplı her zaman hizmetin en iyisini hak etmektedir. “

SP Alaplı Belediye Başkan adayı Tuğsal Çetin’de, Yıllardır Milli Görüş gömleğini gururla ve onurla taşıyorum. Bu dönemde Alaplı Belediye Başkanlığı adaylığı bana laik gören teşkilatıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Gümeli Belediye Başkan adayı Hasan Oktay,ise, Partimiz her kademesinde en iyi şekilde görev yaptım.Çaycılık bile yaparak partimize hizmet ettim.Bana bu görevi laik gören teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

İl genel meclis üyesi adayı Rıdvan Türkoğlu’da, Bu hassas dönemde bana bu görevi veren teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Partimizin oylarını arttırmak için var gücümle çalışacağım.”

Yorumlar

  1. atlay dedi ki:

    340 mart hangi senenin veya hangi yüzyılın martı anlayamadımda selamlar
    Admin: düzeltilmiştir teşekkürler

Yorum Yaz