ALAPLI HABERLERİ

TEKİN, İSTİFA EDİYOR..

20 Haziran 2013
638 kez görüntülendi

TEKİN, İSTİFA EDİYOR..

CHP Alaplı İlçe Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Belediye Başkanlığı adaylığı için 15 Temmuz 2013 tarihinde istifa edeceğini açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimlerde aday olmayı düşünen parti yöneticilerinin 15 Temmuz’a kadar istifa etmeleri gerektiğini belirtilmesi üzerine CHP Alaplı İlçe Başkanı Nuri Tekin, 15 Temmuz tarihinde istifa kararı aldı.

Tekin’in İlçe Başkanlığından istifasının ardından CHP’den Alaplı Belediye Başkanı adayı olduğunu açıklayacağı belirtildi.

Tekin, 1 adım önde

2014 Mart ayından yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP’nin adayı Nuri Tekin’in olması kesinlik kazanırken, AKP’nin adayı kim olacağı merak konusu oldu. Kulislerde çeşitli isimler dolaşırken en güçlü adayın AKP’nin mevcut Belediye başkanı Nevzat Çimenoğlu’nun olacağı öne sürülürken, Çimenoğlu’nun adaylığı durumunda Tekin’in Belediye Başkanlığı yarışında 1 adım önde olacağı konuşuluyor.

Yorumlar

  1. ASİL dedi ki:

    Evet ikisinden hariç bir aday oturursa alır alaplıda nasıl dp aldıysa dp yada dsp yada normal bir aday çıksın alaplıda alır kesin Nevzat çimenoğlu ve nuri tekin devri alaplıda sıfır ihtimal ama ikisi oturursa Nevzat sıfır çeker

Yorum Yaz