ALAPLI HABERLERİ

TEKİN VE SAYDAM’DAN ADAYLIK BAŞVURUSU

31 Temmuz 2013
501 kez görüntülendi

TEKİN VE SAYDAM’DAN ADAYLIK BAŞVURUSU

Cumhuriyet Halk Partisi  Alaplı eski ilçe Başkanı Nuri Tekin ve Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, CHP belediye başkanlığı aday  adaylığı başvurusunda bulundular.


CHP eski ilçe Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Belediye Başkan aday adaylığı için, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam da Gümeli Belediye Başkan aday adaylığı için CHP Alaplı ilçe teşkilatı binasına gelerek CHP Alaplı ilçe Başkanı Hüseyin Tosun’a belediye başkanlığı adaylık başvurusunda bulunarak dosyalarını teslim ettiler.
Sade bir törenle adaylık başvurusu dosyalarını CHP Alaplı ilçe Başkanı Hüseyin Tosun’a teslim eden Tekin ve Saydam, hayırlı olması temennisinde bulundular.
Adaylık başvurusu ile ilgili bilgi veren CHP Alaplı  ilçe Başkanı Hüseyin Tosun, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partimizin tüzüğü gereği eski ilçe Başkanımız Nuri Tekin Alaplı Belediye Başkan aday adaylığı ve Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam da Gümeli Belde Belediye Başkanlığı aday adaylığı için partimize gelerek aday adaylığı dosyasını sunmuşlardır. Önümüzdeki günlerde geniş bir katılımla aday adaylığı açıklamalarımızı yapacağız. Ben bu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. Bu çalışmalarda ilçe ve belde belediye başkanlıklarını kazanmalarını ve inşallah Alaplı’ya ve Gümeli’ye  hizmet vereceklerine inanıyorum” dedi.

ALBUM ADI CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLAR DOSYALARINI TESLİM ETTİ, Fotograf Mustafa Kanca on 7/31/2013 (21 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz