ALAPLI HABERLERİ

TOKİ İÖO’NA ATIK PİL HEDİYESİ

16 Haziran 2013
624 kez görüntülendi

TOKİ  İÖO’NA ATIK PİL HEDİYESİ

Atık Pil Toplama kampanyasında birinci olan Alaplı TOKİ İÖO’na fotokopi makinası hediye edildi

Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği (TAP)’nin atık pil toplama kampanyasında birinci olan TOKİ Okçular İlköğretim Okulu’na, yazıcı özelliği de bulunan çok amaçlı fotokopi makinesini Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu teslim etti.

TOKİ Okçular İlköğretim Okulu’nun mezuniyet gecesine katılan Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu TAP’ın atık pil toplama kampanyasında, geçen yıl ikinci olan TOKİ İlköğretim Okulu’nun bu yıl birinci olduğunu belirterek,  ikinciliği de Kılçak İlköğretim Okulu’nun kazandığını bildirdi.

TAP’ın ödülü olan, yazıcı özelliği de bulunan çok amaçlı fotokopi makinesini Okul Müdürü Burak Turgut’a teslim eden Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, “TOKİ Okçular İlköğretim Okulu’nu çevreye duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten yıllardır örnek bir çevre duyarlılığı gösteriyorlar. Bu okulumuz eğitim ve öğretimdeki kalitesini de gittikçe yükseltiyor. Okulumuz artık öğrenci velilerinden büyük rağbet görüyor. Tüm okul idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi bir kez daha kutluyorum. “ dedi

TOKİ İlköğretim Okulu Müdürü Burak Turgut da, Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’na okullarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, diğer protokol mensuplarıyla birlikte mezun olan öğrencilere temsili diplomalarını da verdi.

 

Yorumlar

  1. dilekdemirezen dedi ki:

    okul yöneticeri ve öğretmenleri gayretlerive çabaları tek kelimeyle süper….

Yorum Yaz