ALAPLI HABERLERİ

TOPTAN,FATİH KÖPRÜSÜ İÇİN ÇİMENOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ

3 Haziran 2013
672 kez görüntülendi

TOPTAN,FATİH KÖPRÜSÜ İÇİN ÇİMENOĞLUNA TEŞEKKÜR ETTİ

TBMM Eski Başkanı AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Alaplı’da yapım devam eden Fatih Köprüsünde incelemelerde bulundu.

Toptan, incelemelerin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Köprü çalışması ilçenin iki yakasını bir araya getirmesi çalışmasıdır. Baştan beri Alaplı’daki arkadaşlarımız ve Fatih Mahallesi sakinleri bu işin takipçisi oldular. Bizde arkadaşlarımızla beraber şu anda köprünün son çalışmalarını yerinde inceledik. Bu köprünün yapılması ile hem vatandaşlarımız hem de öğrencilerimiz okullarına rahat bir şekilde gidebilecektir. Ben köprünün ilçeye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İncelemelere, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Faruk Çaturoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şengün, TSO Başkanı Recep Ocak katıldı.

ALBUM ADI KÖKSAL TOPTAN ALAPLI’DA, Fotograf Mustafa Kanca on 6/03/2013 (30 Resim)

Fotograf Mustafa KANCA


Yorumlar

  1. ahmet aydın dedi ki:

    sayın köksal toptan nevzat çimenoğluna sormuşmu taşeron işçisine neden 6 maaş borcu olduğunu bu garipler ne yer ne içer die de sormuşmu sormamaıştır muhtemelen ben soracam seçimde sayın çimenoğlu

  2. tarik dedi ki:

    Başkan belediye taseron işçilerine 6maas borcumu var ne demek bu adamlar nasil geçiniyor allahtan kormazmisiniz nevzat bey seçimde hangi yüzle oy için gezecek sınız akpnin sitesine şikayet etmek lazim böyle başkan ları bir daha aday olamasinlar.

Yorum Yaz