ALAPLI HABERLERİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN KIRTASİYE YARDIMI

10 Kasım 2015
739 kez görüntülendi

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN KIRTASİYE YARDIMI

Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Gümeli İlk ve Ortaokul öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Alaplı MYO’da okuyan bir grup öğrenci, harçlıklarından biriktirdikleriyle parayla aldıkları kırtasiye malzemelerini Gümeli Ortaokul- İlkokul’da okuyan öğrencilere teslim etti. Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilerin duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiğini belirterek, “Biz Alaplı MYO olarak minik örencilerimiz için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Bizler hedefleri olan yere sağlam basan öğrenciler yetiştirmek istiyoruz. Bizler bu tür projelerle okul ve çevre bütünleşmesi programı çerçevesine bütün okullarımızı gezmek istiyoruz. Öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerden Resul Kara ise, minik öğrencilere kırtasiye ve araç gereç yardımında bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendi harçlıklarımızdan biriktirdiğimiz parayla kitap ve defter aldık. Aynı zamanda araç gereçler için sponsor bularak öğrencilerimize kırtasiyelerini teslim etti. Böyle bir projede bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Projemizde yanımızda olan Okul Müdürümüz Rıfkı Hendene, Okul Müdür Yardımcımız Hafize Yeğen ve görevli öğretmenimiz Ömer Dereliye, ayrıca sponsor olan Gizem Çolakoğlu’na ve , Kader Kübra Türkoğlu teşekkür ederiz.”dedi.

gümeli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz