ALAPLI HABERLERİ

UYSAL: “BEN BİZ OLMAYA TALİBİM”

1 Kasım 2013
937 kez görüntülendi

UYSAL: “BEN BİZ OLMAYA TALİBİM”

CEM SÜRMENELİ – Alaplı Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Uysal, Ak Parti’den Alaplı Belediyesi Başkan aday adayı oldu.

Ak Parti Alaplı İlçe Başkan Vekili ve Siyasi İşler başkanı Yılmaz Can’a başvuru evraklarını teslim eden Uysal, hesap soran değil hesap veren bir yönetim anlayışına sahip olacaklarını söyledi. Alaplımızı Başbakanımızın gösterdiği 2023 hedefine ulaştıracaklarını ifade eden Uysal,

Belediye Başkanlığı aday adaylığı  5 yıla aşkın bir sürenin sonunda olgunlaşan bir karardır. Farklı ortamlarda konu açıldıkça veya bu düşünceyi duyan karşı ya da değil birçok insandan sıcak ve teşvik edici mesajlar aldım. Ömrümü geçirdiğimi ve her sokağında birçok anımın olduğu Alaplı’da bir birimiz çok iyi tanıyoruz. Bu gün çok zorlu, çok meşaketli ama son derece onurlu bir göreve talibim. Alaplımızda hizmete talip oluyorum. Çünkü kazanacağımıza başaracağımıza sizlerin hak ettiği hizmetleri en kısa zamanda en güzel şekilde projelerimizi sizlerden aldığımız güçle sizlere ulaştıracağımıza dair hiç bir kuşkumuz yoktur. Karşılıklı sevgi ve saygıyla çalışmalarımız daha çok bereketlenecektir. Örnek alınan siyaset hakkıyla yapıldığında ne güzel sonuçlar alınıyormuş günlere kavuşacağız.Birlikte olursak bu iş olur. Teşkilatımızla olursak bu iş olur. Ben biz olmaya talibim. Alaplımızı Başbakanımızın gösterdiği 2023 hedefine ulaştıracak vizyona sahip kadro ile Alaplımıza hizmet etmek istiyorum. Alaplı’ya modern ve yaşanabilir bir sahil kendi yapacağız. Hesap soran değil hesap veren bir yönetim anlayışımız olacak.”


From HÜSEYİN UYSAL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI İÇİN MÜRACAAT YAPTI, posted by Mustafa Kanca on 11/01/2013 (37 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Yorumlar

 1. İsmail AYDEMİR dedi ki:

  HOCAMA BAŞARILAR DİLİYORUM.FARKLI,KİŞİKLİ, ÜRETKEN KISACA YAKIŞIR ALAPLIYA.
  ALLAH UTANDIRMASIN.

 2. seyhan beyy dedi ki:

  hocam Rabbim yolunuzu açık etsin inş.. orası sonuna kadar sizin gibilerin hakkıdır. yapmacık değil samimi insanlar olması gerekir. inş. size nasip olur.

 3. Bürokrat dedi ki:

  Hocamın Alaplı için çok büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Her kesimin kucakladığı bir kişi olan Hüseyin hocamın milli eğitimde yapmış olduğu projeler ortadadır. Alaplının zaman kaybına tahammülü olmadığı için Hüseyin UYSAL diyorum.

Yorum Yaz