ALAPLI HABERLERİ

YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

14 Ocak 2017
1.007 kez görüntülendi

YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen  Alaplı İlçe Başkanı Murat ASMA Kılçak İlköğretim okulu Müdürü Süleyman BAYRAKTAR’a yönelik şiddeti basın açıklaması yaparak kınadı.

Geçtiğimiz gün saat 22:00 sularında evine girmek üzere iken planlı ve programlı olarak saldırıya uğramış olan Süleyman BAYRAKTAR’a yapılan saldırıya yönelik tepkiler devam ediyor. Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen temsilciliği adına İlçe Başkanı Murat ASMA yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
” Okul müdürümüz Süleyman BAYRAKTAR geçtiğimiz gün saat 22:00 sularında evine girmek üzere iken saldırıya uğramış ve başına aldığı darbelerle ölümden dönmüştür. Okullarımız eğitim ve irfan yuvalarıdır. Öğretmenlerimiz ise bu kurumların en önemli unsurlarıdır. Bu şiddet sarmalını besleyen hangi zihniyet olursa olsun, karşısında durmak hepimizin insanlık görevidir.Buradan sorumlulara sesleniyoruz nereden ve kimden gelirse gelsin şiddetin her türlüsüne karşıyız. Nesillerin yetişmesinde en önemli paya sahip olan eli öpülesi eğitimcimize yapılan bu hain saldırıyı Memur-Sen ve Eğitim-Bir-sen olarak şiddetle kınıyor, faillerin bir an önce cezalandırılması gerektiğini buradan bir kez daha haykırıyoruz.”

kınama

Yorumlar

  1. RIFAT YİĞİT dedi ki:

    Müdür arkadaşımıza yapılan menfur saldırıyı kınıyor ve lanetliyorum. En kısa zamanda suçluların yakalanıp cezalandırılmalarını bekliyoruz.

Yorum Yaz