ALAPLI HABERLERİ

YAVUZ BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ

20 Kasım 2013
646 kez görüntülendi

YAVUZ BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ

Ak Parti Alaplı İlçe Teşkilatı başkanlığına atanan Mustafa Yavuz birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Alaplı Belediye başkan aday adaylarını ve ilçe başkanlığına aday  olan Yılmaz Can ve Birol Şahin ile birlikte yemekli basın toplantısı yapan Yavuz birimiz hepimiz hepimiz birimiz için Ak Partinin mahalli seçimlerde başarılı olması için çalışacağız dedi.

Alaplı Erdun Lokantasında akşam yemeğinde buluşan aday adaylarından 6 aday adayı yemeğe katıldı. İsmail Öztürk’ün babası  hasta olduğundan  mazereti nedeniyle toplantıya katılamadı.

Mustafa Yavuz gazetecilere yaptığı açıklamada Genel merkez tarafından Ankara’ya çağrıldık. Görev tarafımıza verildi. Diğer arkadaşlarımız bizi tebrik ettiler.

Ak Parti büyük bir partidir.Partimizin başarısı için teşkilat olarak el ele verip çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Belediye başkan aday adayımız 7 kişi bunlardan biri seçilecek. Biz teşkilat olarak kim seçilirse seçilsin onun arkasında olacağız. Hep beraber çalışacağız.

Önümüzdeki perşembe gününe kadar yönetim kurulunu oluşturup listeyi Cuma günü genel merkeze ve Zonguldak’a vereceğim. Hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Birol Şahin ve Yılmaz Can’da  yaptığı  konuşmalarda teşkilatın emrinde olduklarını açıkladılar

From YENİ BAŞKAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ, posted by Mustafa Kanca on 11/19/2013 (24 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2 

 

 

 

Yorumlar

  1. Asil kn 67 dedi ki:

    Alaplımız için sağlam temeller sayın milletvekillerimiz bu adaylardan kimi çıkarırsa çıkarsın bir bütün olunmalı ilçe başkanıda çok öenemli alaplıda gündem bazen onlarla olur

Yorum Yaz