ALAPLI HABERLERİ

YEŞİL ALAN ÇALIŞMASI

19 Kasım 2013
630 kez görüntülendi

YEŞİL ALAN ÇALIŞMASI

Alaplı Belediyesi, Alaplı-Ereğli bölünmüş karayolunun Belediye sınırlarından geçen refüjlerinde yeşil alan çalışması yapıyor.


Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, Alaplı-Ereğli bölünmüş karayolu refüjünde daha önce ağaçlandırma çalışması yaptıklarını hatırlatarak, “Şimdi de, bölünmüş karayolunun belediye sınırlarından geçen yaklaşık 2 km mesafeyi kapsayan refüjlerinde toprak sermek ve tesviye yapmak suretiyle çimlendirme çalışması yapıyoruz. Refüjleri komple çimlendireceğiz. Ayrıca, ağaçlandırılmış alanları da yeniden düzenlemeyi planlıyoruz. Yeşil alan çalışmaları tamamlandığında, Alaplı karayolu daha da güzel bir görüntüye kavuşacak. “ dedi.

Yorumlar

  1. ASİL 67 dedi ki:

    Çalışmaar çok güzel bir tanesi çıksada bu alaplının sahibi yokmu akçokacadan gelirken alaplıya giriş çok gülünç yığılcaya hoş geldiniz şehir merkezi bir devlet memurunun alapıya tayıni çıkmış gelmiş ama yanışlıka ereğliye gitmiş yığılca sanmış eee haklı bizim düşünürler bu işi isteseler çoktan çözerlerdi daha artı çok kazalar olur tek yön meclis üyeleride sesini çıkarmıyor seçime kadar orası düzelir inşallah

Yorum Yaz