ALAPLI HABERLERİ

“YÜZDE 70 OYLA BELEDİYE’Yİ KAZANIRIZ”

27 Ocak 2014
629 kez görüntülendi

“YÜZDE 70 OYLA BELEDİYE’Yİ KAZANIRIZ”

CEM SÜRMENELİ – Tosun, “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine 2 ay kala ev, ev dolaşarak seçimlere hazırlanıyoruz. Belediye Başkan adayımız Nuri Tekin’e büyük bir sevgi var. 30 Mart akşamı Tekin’in Belediye Başkanı olacağına sonuna kadar inanıyoruz.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, 30 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimleri ile ilgi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tosun, Alaplı’da seçim stardı veren tek parti olduklarını diğer partilerin daha adaylarını bile belirleyemediklerini söyledi.

Teşkilat olarak birlik beraberlik içinde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Tosun, şöyle konuştu:

“Alaplı Belediye Başkan adayımız Nuri Tekin’in ismi onaylandıktan sonra teşkilat olarak hemen seçim çalışmalarına hız verdik. Genel Merkezimizin ve Zonguldak Milletvekilimiz Prof. Dr Mehmet Haberal’ın desteği ile teşkilatımıza bir minibüs kazandırdık. Artık teşkilatımıza ait bir ararımızda oldu. Bu araçla seçim çalışmaları yapacağız. Seçim büromuzu hizmete soktuk. Partili partisiz herkes seçim büromuzu ziyarete gelerek Nuri Tekin’e sonuna kadar destek verdiklerini bizlere söylüyorlar. Buda bize ayrı bir güç kazandırıyor. Her akşam ev ziyaretlerimiz oluyor. Ev ziyaretlerinde görüyoruz ki CHP’ye çok büyük bir destek var. Bizlere 10 yıldır AKP’nin İlçeye hiçbir hizmeti olmadığı söylüyorlar. Bizlerde halkımıza projelerimizi anlatıyoruz. Tekin kardeşimiz yüzde 70 oranla 30 Mart akşamı Alaplı Belediye Başkanı olacağına inanıyoruz. Türkiyenin her yerinde olduğu gibi Alaplı’da da bu seçimi alacağız.”

Öte yandan, İlçe teşkilatında kadın kollarında görev yapan üyelere parti içi verilen eğitimde başarılı olan üyelere teşekkür belgesi verildi.

Yorumlar

  1. şafak genç dedi ki:

    gerçektende alaplıda yıllarca kalıcı bi hizmet yok alaplı halkı bunlara yıllarca şans verdi ama o şanslarını millete hizmet yeri,ne yan gelip yattılar akcakoca ya bakın alaplıyı solladı ereğli zaten öyle büyüdü arada alaplımız sıkıştı kaldı ya alaplı insanı insan değilmi neden alaplıdada güzellikler olmuyor ahaliy sadece kahvehaneye gidiyor gençlerimizin çoluğumuzun ailemizin gezebileceği oturabileceği bi ortamı dahi olmayan yer aalaplı nerede oylarımızın karşılığı nerede belediye başkanları halada gene aday adayılar aama bu defa değişecek başka başkanı deneyeceğiz

Yorum Yaz