ALAPLI HABERLERİ

ZONGULDAK ANTALYA YÖREKS FUARINDA TANITILACAK

26 Ağustos 2013
650 kez görüntülendi

ZONGULDAK ANTALYA YÖREKS FUARINDA TANITILACAK

Antalya’da düzenlenecek olan 4.Uluslararası Yöresel Ürünler Fuarı 19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılacak

 

Antalya’da 19-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 4. Uluslararası Yöresel Ürünler Fuarının hazırlıklarını görüşmek için Zonguldak ve ilçe Genel Sekreterleri Devrek TSO’da bir araya geldi.

 

Fuar organizasyonunu planlamak amacıyla Devrek TSO’da bir araya gelen Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay, Devrek TSO Genel Sekreteri Cihat Yaban, Karadeniz Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar, Çaycuma TSO Genel Sekreteri Alper Püren ve Alaplı TSO Genel Sekreteri Taner Arslan etkinlik üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarının 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceğini ifade eden Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay, “Odalarımız ile yöresel ürünlerimizi tanıtmak amacı ile Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarına her yıl katılıyoruz. Bu yılda katılacağız Yöremizi en güzel şekilde tanıtmanın planlarını yapıyoruz. Zonguldak Madenci Heykeli, Devrek Bastonu ve Yöresel Yemekleri, Çaycuma Plakisi, Ereğli Çileği, Elpek Bezi, Alaplı’nın Fındığı ile katılacağımız fuarda Zonguldak Bölgemizi tanıtacağımıza inancımız tamdır. Devrek TSO’ya ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Toplantı, organizasyonla ilgili detayların konuşulmasının ardından sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz