ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI

1 Kasım 2012
925 kez görüntülendi

ALAPLI BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI

Alaplı Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Olağan Toplantısı’nın ilk oturumu tamamlandı.

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu başkanlığında, Belediye Meclisi Salonu’nda, saat:14.00’de başlayan toplantıda iki madde görüşüldü; maddelerden biri oybirliğiyle, diğeri de oy çokluğuyla kabul edildi.

Gündemin birinci maddesinde yer alan “Açılış ve Yoklama” ile başlayan toplantıda, gündemin ikinci maddesinde yer alan ve bir önceki Meclis Toplantısında İmar Komisyonu’na havale edilen Merkez Mahallesi Pafta 2, Ada 1, Parsel 4’deki gayrimenkulün imar tadilatı talebi; İmar Komisyonu’nun “talebin reddi” yönünde oybirliğiyle aldığı kararı oylanarak, Komisyon raporu oy çokluğuyla kabul edilmek suretiyle reddedildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan, “2013 mali yılı bütçe kararnamesi ve tahmini gelir gider bütçesi” ise, üzerinde detaylı çalışma yapılmak üzere Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

Alaplı Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı’nın ikinci oturumunun 9 Kasım Cuma günü yapılması ve toplantının saat:10.00’da başlaması kararlaştırıldı.

ALAPLI BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. alaplılı dedi ki:

    bu meclis toplantılarında ş.içi yol meseleleri görüşülmez mi acaba? EML yokuşu ve PTT yokuşuna ne zaman sıra gelecek acaba?

Yorum Yaz