ALAPLI HABERLERİ

ALAPLI’YA SGK GELİYOR

10 Temmuz 2012
1.065 kez görüntülendi

ALAPLI’YA SGK GELİYOR

Alaplı İlçesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binası açılacağı bildirildi.

Alaplı Ticaret Odasından Zonguldak SGK İl Müdürü Muharrem Dinçer’in katılımıyla toplantı düzenlendi. Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan Alaplı Ticaret Odası Sekreteri Taner Arslan, 45 gün içinde İlçeye SGK hizmet binası açılacağını söyledi. SGK hizmet binası için yer sorunu yaşandığını ancak bu sorunun çözüldüğünü belirten Arslan, “Yıllardır İlçemize SGK binası açılması için TSO olarak mücadele veriyorduk. Bu güne kadar kira yerlerindeki belirsizlikler nedeniyle sıkıntılar yaşandı. Odaların ve siyasi partilerin destekleriyle kira sorunu çözülerek SGK’nın belirlediği yer ile anlaşma sağlandı. Zonguldak SGK İl Müdürümüz Muharrem Dincer ile bina sahibi protokol imzalayarak yer sorunumuz çözüldü. 45 gün için SGK hizmet binası vatandaşların hizmetine açılacak. Müdür ataması da yapıldı” dedi.

ALAPLI’YA SGK GELİYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. RIFAT YİĞİT dedi ki:

    Sosyal GüvenlikKurumu gibi her insanı mutlaka ilgilendiren bir hizmet binasının ve biriminin Alaplı’mıza açılması gerçekten sevindiricidir. Sebep olanlardan Allah razı olsun.

  2. şenol dedi ki:

    alaplıyı turistik bir yer olarak görmek istiyoruz alaplının kabugundan cıkıp büyümesini bekliyoruz yeni iş sahaları insanların ailesiyle oturup sohbet edecek sosyal faliyetler bekliyoruz

Yorum Yaz